טיפים לאיתור נזילת מים בבית שלכם

לא פעם ולא פעמיים עולה וחוזרת השאלה – האם תיקון צנרת ללא הרס הינו דבר אפשרי ויחד עם חלוף השנים אפשר לומר שהתשובה היא חד משמעית כן. במידה ובימים עברו, בעת בה אירעו נזילות, סתימות או לחילופין תקלות כאלו ואחרות בביוב, היה צורך בביצוע חפירות והוצאת הצנרת על מנת להחליפה בצנרת חדשה. בימים אלה, הודות להתפתחות העידן הטכנולוגי, קיימות לא מעט שיטות מתקדמות המיועדות לתיקון ללא הרס למשל, שימוש במצלמות זעירות, שימוש ברובוטים מתקדמים וכיוצא בכך. השיטות הללו למעשה מעניקות לבעלי המקצוע את האפשרות לבצע תיקון פנים צנרת נקודתי באופן יעיל וזריז, אופן כזה המונע נזקים בליווי הוצאות לא הכרחיות.

המקרים בהם תחרש תיקון ללא הרס

כאמור, יחד עם חלוף השנים ובעקבות התפתחות העידן הטכנולוגי, גדלו מספר המקרים בהם מתבצע תיקון ללא הרס. ריכזנו עבורכם את המקרים הנפוצים ביותר:

• חדירה של שורשי צמחים לצנרת הביוב – אחת התופעות היותר נפוצות אשר עשויות להתרחש כמעט בכל בית פרטי ברחבי הארץ שלנו היא תופעת שורשי הצמחים אשר חודרים לעומק הצנרת. במידה וישנה נזילה בצנרת הביוב או לחילופין סדקים בקווי הביוב, הדבר מספיק על מנת להעניק לשורשי הצמחים השונים לחדור אל תוך הצנרת. במקרים כאלה תיקון ללא הרס יהיה התיקון האידיאלי לאור העובדה כי מדובר בתיקון שיגרום לפסולת השופכן לעבור בצורה תקינה.

• צנרת לקויה – מקרה נפוץ נוסף הינו מקרה בו צנרת הביוב לקויה לאור התקנה שבוצעה באופן מרושל או לחילופין בלאי שנוצר בעקבות נזקי הטבע השונים. במקרים כאלה יבוצע תיקון ללא הרס על מנת לחדש את זרימת המים מחדש ללא צורך בנזקים מיותרים.

מאת פיני ביתשו אינסטלטור יצאת צדיק.


שתפו

שתף בפייסבוק
שתף בטויטר
שתף בלינקדאין
שתף בפינטרסט