כיצד מבצעים הוצאת שורשים מביוב

תחילה, יש לציין כי ברוב המקרים סדקים הנמצאים על גבי הצנרת הם אלו שגורמים לשורשי העץ להגיע אליה. אולם, בחלק לא קטן מהמקרים אף עשויים שורשים חזקים לסדוק בכוחות עצמם את צנרת הביוב. חשוב לומר כי ככל שהשורשים גדלים יותר ויותר בתוך צנרת הביוב, כל חמעשה נוצר נזק משמעותי יותר עבור הצינורות ובור הביוב. במצב שכזה, עליכם לדאוג לאמצעי חזק שיבטל את האפשרות בה השורשים ימצאו את דרכם חזרה אל תוך הביוב.

חיתוך שורשים בצנרת הביוב בעזרת רובוט

בעת בה אנו מדברים על הוצאת שורשים מביוב, ניכר כי הדרך המובילה והנפוצה ביותר הינה בעזרת שימוש ברובוט ייחודי אשר מתחבר אל ראש צינור הביוב ותפקידו, לחתוך באופן מדויק את שורשי העץ הפולשים. לאחר פעולת החיתוך, יש לערוך שטיפה של הביוב באמצעות לחץ מים. כך למעשה נוכל לוודא כי אכן ביצנו הוצאת שורשים מביוב בצורה יעילה ונכונה. חשוב לציין כי פעולת השטיפה בתום הליך החיתוך היא פעולה בעלת משקל רב לטווח הרחוק, במיוחד לאורך העובדה שכך אנו מוודאים כי שאריות השורש החתוכות לא ימשיכו לצמוח.

כיצד ניתן למנוע צמיחה חוזרת של השורשים בביוב?

חשוב לומר כי פעולת החיתוך בליווי ניקיון הצנרת אינה מספיק על מנת להבטיח פתרון מלא לבעיה. על כן, הדרך האידיאלית למניעת חזרה של הבעיה, הינה באמצעות פיזור של חומר קוטל שורשים ברחבי צנרת הביוב. תפקידו של החומר הקוטל הינו למעשה לגרום לכך ששורשי העץ לא יוכלו לחדור ולצמוח בתוך צנרת הביוב. נוסף על האמור, מוטב כי תוודאו שאתם פונים לאינסטלטור שעובד בחומר קוטל שאינו מזיק לסביבה.

מאת פיני ביתשו אינסטלטור יצאת צדיק.
להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

שתפו

שתף בפייסבוק
שתף בטויטר
שתף בלינקדאין
שתף בפינטרסט