טיפים

טיפים

סובלים מלחץ מים נמוך באמבטיה?

סובלים מסתימה בכיור או מנזילה בניאגרה?

במקרים רבים תזדקקו לשירותו של אינסטלטור מקצועי שיפתור לכם את הבעיה לחלוטין, אך במקרים אחרים תוכלו להעזר במספר עצות יעילות, שיפתרו לכם את הבעיה במיידית ואף יחסכו לכם הוצאות מיותרות. לחץ מים נמוך

משאבה ללחץ מים

מה לעשות כשיש לחץ מים נמוך באמבטיה?

אם נתקלתם בבעיה מסוג זה עליכם לבדוק אם הברז פתוח לחלוטין.

לאחר מכן, יש לבדוק שמסנן המים נקי ושלא קיימת סתימה ברשתית הברז.

אם עדיין לא נפתרה הבעיה, עליכם ליצור קשר עם העירייה ולוודא שאינכם סובלים מסתימה בצנרת.

מומלץ לבדוק אם לחץ המים בדירה אינו מושפע מלחץ המים בדירות שכנות.

במצבים כאלו ייתכן שקיימת סתימה בצנרת או שדוד המים לא ממנן באופן נכון את המים בין הצינורות השונים.

איך לטפל בנזילה בניאגרה?

ראשית יש לפתוח את מכסה הניאגרה ולסגור את הברז של הניאגרה.

לאחר מכן יש להדיח את המים שבמיכל, לרוקן אותם ולשחרר המנגנון בחצי סיבוב. את הטבעת שתתגלה יש לשחרר בעזרת מברג ולבדוק אם היא שחוקה.

במידה והטבעת נשחקה יש להחליף אותה באחרת. פעמים רבות שחיקת הטבעת היא הסיבה העיקרית שמובילה לנזילה.

מה לעשות עם סתימה באמבטיה?

בטרם אתם קוראים לאינסטלטור, תוכלו לנסות מספר דברים:
להשתמש בחומרים המיועדים לפתיחת סתימות.{נוזליים בלבד} יש להיזהר בשימוש בחומרים אלה ולאורר היטב את החדר.

לפתוח את הרשת הממוקמת על חור הניקוז באמצעות מברג ולאחר מכן להוציא מחור הניקוז את הלכלוך התקוע.

לשחרר את הלחץ בעזרת פומפה. יש לכסות את החור באמצעות הפומפה ולפמפם מספר פעמים.

האינסטלטור של היום הוא לא האינסטלטור של פעם
כשאנו חושבים על אינסטלטור, קשה לנו להתעלם מהאסוציאיה המיידית העולה לראשנו, בה האינסטלטור רוכן לעבר האסלה או הכיור ותחתוניו מבצבצות ממכנסיו. ננסה במאמר זה לעורר ולחדש את התדמית המיושנת שנוצרה לאינסטלטורים ולהביא לידיעתכם את התהפוכות הגדולות שהתרחשו בענף זה במהלך השנים האחרונות.

איזה כלי

המהפכה הטכנולוגית לא פסחה גם על ענף האינסטלציה והכלים אותם נושא האינסטלטור בימינו אינם כוללים רק מפתח שוודי, פומפה או מברג, כי אם כלי עבודה טכנולוגיים משוכללים ומתקדמים.

כלי העבודה בענף האינסטלציה כוללים כיום מגוון רחב של מכשירים המסייעים לבעלי המקצוע לאתר תקלות ולפתור אותן במקצועיות. מצלמה תרמית לאיתור פיצוצים, מכשירים חשמליים לפתיחת סתימות ומכשירים לצילום צנרת ביוב הם רק מקצת מהציוד שמחזיק כל אינסטלטור בימינו.
בעבר, אינסטלטורים נאלצו לבצע עבודות פיזיות ולהשתמש בשיטות מיושנות כדי לאתר נזילות, לפתוח סתימות או להחליף צינורות. כיום, לעומת זאת, הודות למהפכה, האינסטלטורים מסוגלים לבצע מגוון עבודות בקלות וביעילות מבלי לגרום לנזקים בבית הלקוח. הם נעזרים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, כמו מצלמה תרמית וסורקי אינפרא-אדום אשר מסייעים להם לגלות את מוקד הנזילה בקלות רבה או לפתוח סתימות ביעילות מרובה .
השינויים הטכנולוגיים בענף האינסטלציה הביאו לעלייה במעמדו של תחום זה ואנשים רבים יותר מבקשים לרכוש השכלה בתחום ולעסוק במקצוע. תחומי הפעילות בענף האינסטלציה הם רבים ומגוונים ואינסטלטורים מקצועיים מבצעים עבודות שונות כמו איתור וטיפול בנזילות סמויות ותת-קרקעיות, פתיחת סתימות בדרגות חומרה שונות, החלפת צנרות מים וביוב והחלפת גופי חימום ודודי שמש.

חידושים בתחום תשתיות האינסטלציה

כיום גם קבלני האינסטלציה עובדים בטכנולוגיה חדשה ומשתמשים לדוגמא בצינורות פלסטיק שמשפרים את לחץ המים ומקלים על תיקון נזילות. אם אתם עוברים לדירה שאינה חדשה או שאתם מתגוררים בדירה בה יש תקלות רבות באינסטלציה, מומלץ לתכנן את מערכת האינסטלציה החדשה באופן חכם ויעיל. קבלני האינסטלציה אמונים על עבודות התשתית של צנרת האינסטלציה והם יכולים לסייע לכם לתכנן וליישם את המערכת בצורה מקצועית וחדשנית.

איך לבחור אינסטלטור טוב?

נזילה באמבטיה?

קורוזיה בצינור?

סתימה בכיור?

אתם כנראה זקוקים לעזרה של אינסטלטור מקצועי, שיוכל לפתור לכם את הבעיה לצמיתות.

בכל פעם שאתם נדרשים להזמין את שירותיו של אינסטלטור מוסמך, חשוב לוודא שיש בידיו את ההסמכות והרשיונות הרצויות לעבודה בתחום ומומלץ כמובן לבחור את השירותים של חברה מקצועית וותיקה, בעלת המלצות רבות בתחום.

בעיות באינסטלציה הן בעיות מטרידות ונפוצות שמשתנות בחומרתן ובדרגתן.

לעיתים תוכלו לפתור את הבעיה במו ידיכם ובעזרת כלים פשוטים שמצויים בכל בית, אולם במקרים אחרים אתם תדרשו לקרוא לאינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום, שברשותו הידע והכלים המתקדמים ביותר לפתרון הבעיה.

איך אם כן תדעו לבחור בבעל המקצוע המתאים לתיקון בעיית האינסטלציה? ואילו שיקולים עליכם להפעיל בבואכם לבחור איש מקצוע מיומן בתחום זה?

לפניכם מצויינים מספר פרמטרים עיקריים אותם יש לקחת בחשבון בבואכם לבחור חברה לשירותי אינסטלציה.

זמינות, זמינות ועוד פעם זמינות..

בניגוד לתחומים אחרים בהם ניתן להמתין יומיים- שלושה להגעה של בעל המקצוע, לא ניתן לדחות את הטיפול בבעיות אינסטלציה, במיוחד כשמדובר בברז דולף, בסתימה במקלחת, בפיצוץ בצינור או בדוד השמש.

במקרים אלה עומד לרשותכם זמן מועט לפתרון התקלה ועל כן זמינותו של בעל המקצוע היא חשובה מאין כמוה.

בענף האינסטלציה קיימות חברות רבות שמציעות שירותי אינסטלציה בפריסה רחבה ובזמינות גבוהה ומומלץ לבחור חברה בעלת נסיון רב ומקצועיות בתחום.

כמה זה עולה לי?

כמו בכל תחום מקצועי אחר, מומלץ לבצע השוואת מחירים.

במקרים של תקלות באינסטלציה ניתן כבר בשיחת הטלפון לקבל הצעות מחיר ממספר אינסטלטורים ולבחור את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם. יש לציין שלעתים מחיר ההצעה הוא גבוה יותר משום שמובטח לכם זמן הגעה קצר יותר ולכן, על אף שהמחיר הסופי גבוה יותר, זה עשוי להיות כדאי ולחסוך נזקים עתידיים.

תגיד לי אתה מכיר אינסטלטור טוב?

המלצות מאנשים שאתם מכירים אודות בעלי מקצוע הם תמיד אופציה טובה, שכן הן מבטיחות לכם שקט נפשי וביטחון.

מומלץ לברר מה הרקע של נותן השירות ומה נסיונו בתחום כמו גם לברר באילו רשיונות או הסמכות הוא מחזיק.

אינסטלטור בתל אביב אינסטלטור יצאת צדיק

שינוי גודל גופנים