שירותים

שירותים

אינסטלטור מומחה

חברתנו מעניקה שירותים ומבצעת את כל סוגי עבודות האינסטלציה הנדרשות, תוך הקפדה על עמידה בזמנים. אנו מעניקים ללקוחותינו אחריות מלאה על כל עבודה ומתחייבים לספק להם את השירות היעיל והמקצועי ביותר.
להלן שירותי האינסטלציה המוצעים בחברתנו:
איתור נזילות מים ע"י אינסטלטור מומחה.
נזילה בבית, בבית העסק או בחצר היא אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות והמטרידות ביותר.
חברתנו מציעה שירות איתור נזילות שמשמעו איתור מקור הנזילה בדיוק מקסימלי ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת בעבר, איתור נזילות מים נעשה על ידי איתור ממצאי הרטיבות הנראים לעין.
כיום, לעומת זאת, אנו משתמשים בציוד צילום מתקדם וחדשני, שמאפשר לנו לאתר את מקור הכשל באופן מדויק וברמת ודאות גבוהה.
פתיחת סתימה
בעיה שכיחה נוספת היא סתימות בכיור הן עניין שבשיגרה שעשויות להיגרם עקב חדירת חומרים שאינם מתפרקים במים לצינורות הניקוז השונים.
במקרה כזה חברתנו שולחת אינסטלטור מומחה ומקצועי שיפתח את הסתימה בכיור ויתקן אותה בשלמות.
פיצוץ בצנרת
פיצוץ בצנרת היא בעיה קשה שמתרחשת לרוב ללא התראה מוקדמת.
הפעולה הראשונה שיש לבצע במצב כזה היא כמובן לנתק את אספקת זרימת המים כדי למנוע הצפה מוחלטת.
מיד אחר כך יש להתקשר לחברת אינסטלטורים אמינה ומקצועית שתגיע לפתור את הבעיה בהקדם.
חברתנו מציעה שירות אמין ומקצועי לתיקון צנרת פגומה והיא מתחייבת להעניק לכם אחריות ושירות אמין לכל אורך התהליך.

החלפת צנרת
החלפת צנרת היא עבודה שדורשת מומחיות ומקצועיות רבה. קיימים הבדלים רבים בין הצינורות השונים, כאשר חלק מהצינורות הם צינורות עמידים לחום ואחרים הם צינורות מגלוונים או עבים. ההבדלים בין הצינורות ומאפייניהם השונים מחייבים הבנה ספציפית בתחום ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של אינסטלטור מומחה ומיומן שידע לאבחן את מקור התקלה ולהציע פתרון מקצועי לבעיה. חברתנו מעסיקה אינסטלטורים מוכשרים ומוסמכים בלבד, בעלי נסיון רב בביצוע עבודות מסוג זה. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו מערכת צינורות מקורית שבנוייה מחומרים חדישים ואיכותיים בלבד וזאת כדי למנוע נזקים עתידיים.
עבודות האינסטלציה שאנו מציעים מבוצעות על ידי אינסטלטורים מוסמכים ובעלי נסיון. אנו מקפידים לספק שירות מהיר וזמין ולעמוד בזמנים שנקבעו לעבודה. כמו כן אנו מתחייבים להעניק אחריות מלאה לכל עבודה והכל במחירים הוגנים ונוחים.

שינוי גודל גופנים